Սեյրան Օհանյանը կմասնակցի ISAF-ի անդամ երկրների պաշտպանության նախարարների հանդիպմանը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանի գլխավորած պատվիրակությունն այսօր մեկնել է Բրյուսել:
ՆԱՏՕ-ի կենտրոնակայանում նախարարը կմասնակցի Աֆղանստանում ՆԱՏՕ-ի ղեկավարած առաքելությանը մասնակցող երկրների պաշտպանության նախարարների եւ Եվրոատլանտյան գործընկերության խորհրդի պաշտպանական կարողությունների զարգացման ու կիբերանվտանգության հարցերին նվիրված նիստերին:
Այցի շրջանակներում նախատեսված են ՀՀ պաշտպանության նախարարի առանձնազրույցները գործընկեր երկրների պաշտպանության նախարարների եւ ՆԱՏՕ-ի ռազմական ղեկավարության հետ:

Seyran Ohanyan to take part in meeting of ISAF states' Defense Ministers - Mediamax.am
Yerevan /Mediamax/. The delegation headed by Armenian Defense Minister Seyran Ohanyan left for Brussels today.
The Minister will take part in the sessions of Defense Ministers of countries participating in NATO-led mission in Afghanistan which will focus on issues related to development of defense potential of Euro-Atlantic Council and cyber security.
Within the visit, the Armenian Defense Minister is scheduled to hold private talks with Defense Ministers of partner states and NATO military leadership.