Կարապետյան-Փաշինյան բանակցությունը կլինի դռնփակ - Mediamax.am
Ապրիլի 25-ին «Արմենիա Մարիոթ» կայանալիք վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանի եւ ԱԺ «Ելք» խմբակցության ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանի բանակցությունները կընթանան առանց լրագրողների ներկայության:
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության խոսնակ Տիգրան Ավինյանը Tert.am-ին ասել է, որ հանդիպման սկզբում կլինի արարողակարգային լուսաբանում, որից հետո կողմերը հայտարարություններ կանեն։
Նա նշել է, որ եթե Սերժ Սարգսյանի հետ հանդիպմանը պետք է քննարկվեր միայն նրա հրաժարականի հարցը, ապա ապրիլի 25-ին «ակնկալվում են բովանդակային քննարկումներ»։

Переговоры Карапетян-Пашинян пройдут за закрытыми дверями - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Предстоящие 25 апреля в гостинице «Армения Мариотт» переговоры и.о. премьер-министра Карена Карапетяна и руководителя фракции «ЕЛК» Никола Пашиняна пройдут без журналистов.
Пресс-секретарь партии «Гражданский договор» Тигран Авинян сообщил Tert.am, что в начале встречи состоится протокольная съемка, после чего стороны выступят с заявлениями.
Он отметил, что если на встрече с Сержем Саргсяном должен был обсуждаться лишь вопрос его отставки, то 25 апреля «ожидаются содержательные обсуждения».