Կարապետյան-Փաշինյան բանակցությունը կլինի դռնփակ - Mediamax.am
Ապրիլի 25-ին «Արմենիա Մարիոթ» կայանալիք վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանի եւ ԱԺ «Ելք» խմբակցության ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանի բանակցությունները կընթանան առանց լրագրողների ներկայության:
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության խոսնակ Տիգրան Ավինյանը Tert.am-ին ասել է, որ հանդիպման սկզբում կլինի արարողակարգային լուսաբանում, որից հետո կողմերը հայտարարություններ կանեն։
Նա նշել է, որ եթե Սերժ Սարգսյանի հետ հանդիպմանը պետք է քննարկվեր միայն նրա հրաժարականի հարցը, ապա ապրիլի 25-ին «ակնկալվում են բովանդակային քննարկումներ»։

Karapetyan and Pashinyan to hold talks in private - Mediamax.am
Yerevan /Mediamax/. The negotiations between acting Prime Minister of Armenia Karen Karapetyan and leader of "Yelk” alliance faction Nikol Pashinyan on April 25 at Armenia Marriott Hotel Yerevan will be held without journalists.
Spokesperson for the Civil Contract Party Tigran Avinyan has told Tert.am that the parties to the meeting will address the agenda in the beginning of the meeting and make statements once the talks are over.
He has noted that while the meeting between Nikol Pashinyan and Serzh Sargsyan could only cover the resignation of the latter, the negotiations of April 25 “are expected to be a substantive discussion”.