Վաղը Երեւանում կկայանա “Անցնում ենք անցումներով” ֆլեշմոբը
Երեւան: Մեդիամաքս: Մայիսի 27-ին` ժամը 18.30-ին, ՖլեշՄոբ Դիվիզիան Երեւանի Երիտասարդական Բանկի աջակցությամբ կիրականացնի "Անցնում ենք անցումներով” ֆլեշմոբը։
Ֆլեշմոբը սկսվելու է Մոսկովյան-Մաշտոց խաչմերուկից /Կասկադի մոտ/, Մաշտոցի պողոտայի անցումներով հասնելու է Ամիրյան փողոց, ապա Ամիրյան փողոցով` Հանրապետության հրապարակ եւ Վազգեն Սարգսյանի փողոցով` մինչեւ Անգլիական այգի /Գ. Սունդուկյանի անվ. թատրոնի այգի/:
Միջոցառման մասնակիցները կրելու են “կանաչ լույս” հաղորդագրություն պարունակող շապիկներ եւ անցումների մոտ սպասելու են կանաչ լույսին, ապա, շղթա կազմած հատելու են փողոցը:

“Let’s Cross the Streets at the Crossings” flashmob to take place in Yerevan
Yerevan/Mediamax/. “Flashmob Division”, given assistance of “Yerevan Youth Bank” will hold “Let’s Cross the Streets at the Crossings” flashbmob at 18:30, May 27.
The flashmob will start from Moskovyan-Mashtots crossroads (near Cascade), will reach Amiryan Street, then will turn to the Republic Square and along Vazgen Sargsian Street will reach the English Park (near Sundukyan Theatre).
The participants of the event will wear shirts with the note “Green Light” and will form a chain to cross streets at the green traffic lights.