Երեւանում բացվել է «Ռիբոկ» սպորտային ակումբը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Այսօր պաշտոնապես բացվել է «Ռիբոկ» սպորտային ակումբը, որին ներկա է եղել նաեւ նախագահ Սերժ Սարգսյանը:
Նախագահի մամուլի ծառայությունում նշել են, որ Սերժ Սարգսյանը շրջայց է կատարել նորաբաց ակումբում, ծանոթացել իրականացված ներդրումներին եւ ստեղծված պայմաններին:
Ակնկալվում է, որ «Ռիբոկ» սպորտային ակումբը 2017-2020 թթ. կստեղծի 120-300 նոր աշխատատեղ՝ միջինը 200 000 դրամ աշխատավարձով։
Ակումբը լինելու է տարածաշրջանում ամենամեծը, այն տարեկան կարող է սպասարկել շուրջ 15.000 մշտական հաճախորդի:
Ներդրումային ծրագրի շրջանակում նախատեսում է ստեղծել նաեւ վնասվածքներով պրոֆեսիոնալ մարզիկների եւ ոչ պրոֆեսիոնալների համար նախատեսված վերականգնողական մարզման կենտրոն:

Reebok Sports Center opens in Yerevan
Yerevan /Mediamax/. Reebok Sports Club opened with the official ceremony today, attended by President of Armenia Serzh Sargsyan.
The presidential press service noted that Serzh Sargsyan took a walk around the newly-opened club and got familiar with the investments implemented and conditions provided at the club.
Reebok Sports Club anticipates creating120-300 jobs with average salary of AMD 200 000 in 2017-2020.
Reebok Sports Club will be the largest in the region, capable to serve around 15 000 regular customers annually.
The investment program also provides for creation of a recovery training center for injured professional athletes and non-professional individuals.