Մնացականյանն ու Մամեդյարովը կհանդիպեն սեպտեմբերի 23-ին - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Սեպտեմբերի 23-ին Նյու Յորքում ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների միջնորդությամբ եւ մասնակցությամբ տեղի կունենա Հայաստանի եւ Ադրբեջանի արտաքին գործերի նախարարների հանդիպումը:
ՀՀ ԱԳՆ-ում տեղեկացրել են նաեւ, որ սեպտեմբերի 22-ին ՀՀ ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը կմասնակցի ՄԱԿ Գլխավոր Ասամբլեայի 74-րդ նստաշրջանի աշխատանքներին։
Զոհրաբ Մնացականյանի եւ Ադրբեջանի ԱԳ նախարար Էլմար Մամեդյարովի վերջին հանդիպումը տեղի էր ունեցել հունիսի 20-ին Վաշինգտոնում, իսկ մինչ այդ՝ ապրիլի 15-ին Մոսկվայում։

Armenian, Azerbaijani FMs to meet on September 23 - Mediamax.am
Yerevan/Mediamax/. Foreign ministers of Armenia and Azerbaijan will meet in New York on September 23 at the mediation of OSCE Minsk Group co-chairs, who will attend the meeting as well.
Foreign Ministry of Armenia has said that Armenian Foreign Minister Zohrab Mnatsakanyan is going to participate in the 74th session of UN General Assembly on September 22.
Mnatsakanyan and his Azerbaijani counterpart Elmar Mammadyarov last met in Washington on June 20, and the meeting before that took place in Moscow on April 15. --0--