Նիկոլայ Բորդյուժան Երեւանում կմասնակցի ՀԱՊԿ Ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովի նիստին - Mediamax.am
4867 դիտում
Նիկոլայ Բորդյուժան Երեւանում կմասնակցի ՀԱՊԿ Ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովի նիստին
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀԱՊԿ Գլխավոր քարտուղար Նիկոլայ Բորդյուժան հոկտեմբերի 2-4-ին կայցելի Երեւան, ուր կմասնակցի կազմակերպության Ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովի 11-րդ նիստին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ՀՀ Ազգային անվտանգության խորհրդից, Նիկոլայ Բորդյուժան կմասնակցի Հայաստանում անցկացվող «Կանալ-Կավկազ» լոկալ հակաթմրանյութային գործողությանը, որի Միջազգային համակարգող շտաբը տեղակայված է Երեւանում, ինչպես նաեւ կայցելի ՀԱՊԿ Ակադեմիային հատկացված շենք` տեղում ծանոթանալու իրականացվող աշխատանքներին եւ քննարկելու Ակադեմիայի գործունեությանն առնչվող հարցեր:

Николай Бордюжа примет участие в заседании Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству ОДКБ - Mediamax.am
Николай Бордюжа примет участие в заседании Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству ОДКБ
Генсек ОДКБ Николай Бордюжа
Ереван /Медиамакс/. Генсек ОДКБ Николай Бордюжа 2-4 октября будет находиться в Ереване для участия в 11-м заседании Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству ОДКБ.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе Совета национальной безопасности Армении, Николай Бордюжа примет участие в проводимом в Армении локальном оперативно-превентивном мероприятии «Канал-Кавказ», международный координационный штаб которого находится в Ереване. Кроме того, он посетит предоставленное Академии ОДКБ здание, ознакомится с проводимыми там работами и обсудит вопросы, касающиеся деятельности Академии.