Նիկոլայ Բորդյուժան Երեւանում կմասնակցի ՀԱՊԿ Ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովի նիստին - Mediamax.am
4867 դիտում
Նիկոլայ Բորդյուժան Երեւանում կմասնակցի ՀԱՊԿ Ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովի նիստին
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀԱՊԿ Գլխավոր քարտուղար Նիկոլայ Բորդյուժան հոկտեմբերի 2-4-ին կայցելի Երեւան, ուր կմասնակցի կազմակերպության Ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովի 11-րդ նիստին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ՀՀ Ազգային անվտանգության խորհրդից, Նիկոլայ Բորդյուժան կմասնակցի Հայաստանում անցկացվող «Կանալ-Կավկազ» լոկալ հակաթմրանյութային գործողությանը, որի Միջազգային համակարգող շտաբը տեղակայված է Երեւանում, ինչպես նաեւ կայցելի ՀԱՊԿ Ակադեմիային հատկացված շենք` տեղում ծանոթանալու իրականացվող աշխատանքներին եւ քննարկելու Ակադեմիայի գործունեությանն առնչվող հարցեր:

Yerevan /Mediamax/. CSTO Secretary General Nikolay Bordyuzha will visit Yerevan on October 2-4 where he will take part in the 11th session of Interstate Commission on CSTO Military and Economic Cooperation.
Nikolay Bordyuzha will take part in "Channel-Caucasus" local anti-drug campaign held in Armenia which international coordination headquarters is located in Yerevan and will also visit the building of CSTO Academy to get acquainted with the works on the spot and discuss issues related to the operation of the Academy, Mediamax was told in the National Security Council of Armenia.