Վիգեն Սարգսյանն ու Մովսես Հակոբյանն Արցախում են - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ԼՂՀ նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր ընդունել է ՀՀ պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանին, ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետ Մովսես Հակոբյանին եւ ՀՀ նախագահի խորհրդական, նախագահի գլխավոր ռազմական տեսուչ Միքայել Հարությունյանին:
ԼՂՀ նախագահի մամուլի ծառայությունում նշել են, որ հանդիպմանը քննարկվել են բանակաշինությանը եւ այդ ոլորտում հայկական երկու հանրապետությունների համագործակցությանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Բակո Սահակյանը Վիգեն Սարգսյանին եւ Մովսես Հակոբյանին մաղթել է հաջողություններ երկրի պաշտպանունակության ամրապնդման գործում:

Yerevan /Mediamax/. NKR President Bako Sahakyan received today Defense Minister of Armenia Vigen Sargsyan, Chief of General Staff of Armenian Armed Forces Movses Hakobyan and Adviser to the President of Armenia, Chief Military Inspector Michael Harutyunian.
NKR presidential press service informed that the parties discussed a number of issues related to military organization and cooperation of the two Armenian republics in that sphere.
Bako Sahakyan wished best of luck to Vigen Sargsyan and Movses Hakobyan in strengthening the defense of Armenia.