Երեւան: Մեդիամաքս: Րաֆֆի Հովհաննիսյանն այսօր ասել է, որ մարտի 2-ին Ազատության հրապարակում կհայտարարի, արդյո՞ք դիմելու է Սահմանադրական դատարան ընտրությունների արդյունքները բողոքարկելու համար, թե ոչ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, Րաֆֆի Հովհաննիսյանը, ելույթ ունենալով Ազատության հրապարկում հանրահավաքի ժամանակ, դիմել է հանրահավաքի մասնակիցներին՝ փորձելով այս հարցի շուրջ պարզել նրանց դիրքորոշումը:
«Մարտի 2-ին շատ հարցեր կստանան իրենց պատասխանները եւ միասին կհստակեցնենք մեր հետագա գործողությունների ծրագիրը»,- ասել է նա:
Րաֆֆի Հովհաննիսյանը, ողջունելով սոցիալական ցանցերում քաղաքացիների ակտիվ կեցվածքը, միեւնույն ժամանակ կոչ է արել նրանց գալ հանրահավաքի, «այլ ոչ թե նստել համակարգչի առջեւ»:

2 марта мы определим программу наших дальнейших действий, сказал Раффи Ованисян
Ереван, 28 февраля. /Медиамакс/. Раффи Ованисян заявил сегодня, что 2 марта он объявит о том, обратится ли он в Конституционный суд для обжалования результатов выборов или нет.
Как сообщает Медиамакс, выступая на митинге на площади Свободы, Раффи Ованисян обратился к собравшимся, пытаясь уточнить их мнение.
“2 марта многочисленные вопросы получат свои ответы, и мы вместе определим дальнейшую программу наших действий”,- сказал он.
Раффи Ованисян поприветствовал активность граждан в социальных сетях, но в то же время призвал их принять участие в митингах, а не сидеть перед компьютерами.