Հայտնի է Iommi_Gibson_Mediamax մրցույթի հաղթողը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Մեդիամաքս մեդիա-ընկերությունը, Black Sabbath խմբի կիթառահար Թոնի Այոմին եւ Gibson Brands-ը ամփոփել են մայիսի 2-ին հայտարարված համատեղ բացառիկ մրցույթի արդյունքները, որն անցկացվում էր Rock Aid Armenia բարեգործական ծրագրի 30-ամյակի կապակցությամբ:
Մրցույթին մասնակցել է 28 մարդ:
Թոնի Այոմին եւ Gibson Brands-ը հաղթող են ճանաչել Խորեն Միքայելյանին.
2019 թվականի հունիսի 5-ին Երեւանում տեղի կունենա հանդիսավոր երեկո Deep Purple-ի վոկալիստ Իէն Գիլանի եւ Black Sabbath-ի կիթառահար Թոնի Այոմիի մասնակցությամբ՝ նվիրված Rock Aid Armenia-ի 30-ամյակին:
Երեկոյի ընթացքում Թոնի Այոմին Խորեն Միքայելյանին կհանձնի իր կողմից ստորագրված Gibson SG Standard 2019 Ebony կիթառը:
Rock Aid Armenia ծրագրի 30-ամյակի եւ ռոք աստղերի այցի գլխավոր հովանավորը IDBank-ն է: Միջոցառման գործընկերը Koor գինին է:
Այցի եւ տոնակատարության կազմակերպիչներն են Մեդիամաքս մեդիա ընկերությունը եւ DoSomething կազմակերպությունը (Ավստրալիա): DoSomething-ի համահիմնադիր Ջոն Դին 1989 թվականին նախաձեռնել էր Rock Aid Armenia ծրագիրը՝ Սպիտակի երկրաշարժից տուժած Հայաստանին օգնելու նպատակով:

The winner of #Iommi_Gibson_Mediamax contest is announced - Mediamax.am
Yerevan /Mediamax/. Mediamax Media Company, Black Sabbath guitarist Tony Iommi and Gibson Brands have announced the winner of a joint special contest held on the occasion of the 30th anniversary of Rock Aid Armenia project.
28 Armenian guitar players took part in the contest. Tony Iommi and Gibson Brands have named Khoren Mikayelian as the winner:
On 5 June 2019, Yerevan will host a gala night to mark the 30th anniversary of the Rock Aid Armenia charity project. It will feature Deep Purple’s Ian Gillan, Black Sabbath’s Tony Iommi and Rock Aid Armenia founder Jon Dee.
During the gala night Tony Iommi will award Khoren Mikayelian with a signed Gibson SG Standard 2019 Ebony guitar.
The sponsor of Rock Aid Armenia’s 30th anniversary celebrations and the rock stars’ visit is IDBank. Koor Wines is the partner of the event. The visit and celebration of the anniversary are being organized by the Mediamax Media Company and DoSomething (Australia), whose co-founder Jon Dee organized the 1989 Rock Aid Armenia project to help the victims of the Armenian earthquake.