Լուսանկարը` «Ժառանգություն» կուսակցություն
Երեւան: Մեդիամաքս: Այսօր ժամը 17:00-ին «Ժառանգություն» կուսակցության առաջնորդ, ՀՀ նախագահի նախկին թեկնածու Րաֆֆի Հովհաննիսյանը հանրահավաք կանցկացնի Երեւանի Ազատության հրապարակում:
«Ժառանգության» հաղորդման համաձայն, փետրվարի 27-ին Րաֆֆի Հովհաննիսյանը հանդիպումներ է ունեցել Սյունիքի մարզի քաղաքներում:
«Քաջարանում պղնձամոլիբդենային գործարանի տնօրինությունը պարապուրդի մեջ գտնվող աշխատակիցներին ժողովի էր հրավիրել, որպեսզի խոչընդոտի Հովհաննիսյանի հետ հանդիպմանը: Այդուհանդերձ իրեն ողջունելու եկած քաջարանցիներին Հովհաննիսյանը շնորհակալություն է հայտնել անվախության եւ կատարած ճիշտ ընտրության համար եւ գոտեպնդել է շարունակելու պայքարը մինչեւ հաղթական ավարտ: «Կամ հարգեք ժողովրդի հաղթանակը, կամ ռադ եղեք»,- Րաֆֆի Հովհաննիսյանի այս բառերը մեջբերում է «Ժառանգության» մամուլի ծառայությունը:

"Respect the people's victory or get out of here", Raffi Hovhannisyan states in Kajaran - Mediamax.am
"Respect the people's victory or get out of here", Raffi Hovhannisyan states in Kajaran
Yerevan/Mediamax/. Leader of "Heritage" party, former Armenian presidential candidate Raffi Hovhannisyan will hold a rally at the Liberty Square in Yerevan at 17:00 today.
According to the press release of "Heritage" press service, Raffi Hovhannisyan held meetings in the towns of Syunik marz on February 27.
"The leadership of Kajaran Copper-Molybdenum Factory called up a meeting of employees on forced leave to hinder their meeting with Hovhannisyan. However, Hovhannisyan thanked Kajaran residents who came to the meeting for the courage and right choice and urged to continue struggle to the final end. "Respect the people's victory or get out of here", "Heritage" press service quotes Raffi Hovhannisyan as saying this.