Լուսանկարը` «Ժառանգություն» կուսակցություն
Երեւան: Մեդիամաքս: Այսօր ժամը 17:00-ին «Ժառանգություն» կուսակցության առաջնորդ, ՀՀ նախագահի նախկին թեկնածու Րաֆֆի Հովհաննիսյանը հանրահավաք կանցկացնի Երեւանի Ազատության հրապարակում:
«Ժառանգության» հաղորդման համաձայն, փետրվարի 27-ին Րաֆֆի Հովհաննիսյանը հանդիպումներ է ունեցել Սյունիքի մարզի քաղաքներում:
«Քաջարանում պղնձամոլիբդենային գործարանի տնօրինությունը պարապուրդի մեջ գտնվող աշխատակիցներին ժողովի էր հրավիրել, որպեսզի խոչընդոտի Հովհաննիսյանի հետ հանդիպմանը: Այդուհանդերձ իրեն ողջունելու եկած քաջարանցիներին Հովհաննիսյանը շնորհակալություն է հայտնել անվախության եւ կատարած ճիշտ ընտրության համար եւ գոտեպնդել է շարունակելու պայքարը մինչեւ հաղթական ավարտ: «Կամ հարգեք ժողովրդի հաղթանակը, կամ ռադ եղեք»,- Րաֆֆի Հովհաննիսյանի այս բառերը մեջբերում է «Ժառանգության» մամուլի ծառայությունը:

Ереван/Медиамакс/. Лидер партии «Наследие», экс-кандидат в президенты Армении Раффи Оганесян проведет сегодня в 17:00 часов митинг на площади Свободы в Ереване.
Согласно сообщению пресс-службы «Наследия», 27 февраля Раффи Оганесян провел встречи в городах Сюникской области.
«Руководство Медно-молибденового завода Каджарана вызвало на собрание сотрудников, находящихся в вынужденном отпуске, чтобы препятствовать их встрече с Оганесяном. Тем не менее, Оганесян поблагодарил пришедших жителей Каджарана за смелость и правильный выбор и призвал продолжать борьбу до победного конца. «Уважайте победу народа, либо убирайтесь отсюда»,- эти слова Раффи Оганесяна приводит пресс-служба «Наследия».