«Իմ քայլը». «Արտահերթ ընտրությունների պահանջ չկա» - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Փետրվարի 7-ին Ազգային ժողովի «Իմ քայլը» խմբակցությունը հանդիպում է ունեցել վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հետ:
Հանդիպումից հետո խմբակցությունը հանդես է եկել հետեւյալ հաղորդագրությամբ.
«Հանդիպման արդյունքում արձանագրվել է, որ արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններ անցկացնելու մասին վարչապետի առաջարկը դրական արձագանք չի ստացել խորհրդարանական ընդդիմության կողմից, հասարակության լայն շերտերի շրջանում չկա արտահերթ ընտրությունների պահանջ, «Իմ քայլը» խմբակցությունը շարունակում է աջակցել վարչապետին եւ կառավարությանը նոյեմբերի 18-ին ներկայացված ճանապարհային քարտեզի իրականացման գործում»։

Ереван /Медиамакс/. 7 февраля обладающая большинством в парламенте фракция «Мой шаг» встретилась с премьер-министром Армении Николом Пашиняном.
После встречи фракция выступила со следующим сообщением:
«По итогам встречи было отмечено, что предложение премьер-министра о проведении досрочных парламентских выборов не получило положительной реакции со стороны парламентской оппозиции, среди широкой общественности требований о проведении внеочередных выборов нет, парламентская фракция «Мой шаг» продолжает поддержку премьер-министра и правительства в реализации дорожной карты, представленной 18 ноября».