«Ավրորան» շնորհակալ է իր գլխավոր գործընկերներին - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Երեւանի կոնյակի գործարանը՝ իր լեգենդար ԱՐԱՐԱՏ հայկական կոնյակով, Պանարմենիան Մեդիա Գրուպը եւ «The Alexander, a Luxury Collection Hotel, Yerevan» հյուրանոցը 2018թ. «Ավրորա» մրցանակի շնորհման արարողության գլխավոր գործընկերներն են։
«Երեւանի կոնյակի գործարանի համար բարի ավանդույթ է դառնում «Ավրորա» մարդասիրական նախաձեռնությանն աջակցելը՝ մերօրյա հերոսներին մեծարանքի արժանացնելու իր առաքելության եւ աշխարհի առավել հրատապ հումանիտար ճգնաժամերը հաղթահարելու գործում։ «ԱՐԱՐԱՏ-ն «Ավրորայի» հետ է եղել վերջինիս սկզբնավորման օրից ի վեր եւ աջակցել է 2016 ու 2017 թվականների մրցանակի շնորհման արարողությունների անցկացմանը։ «Ավրորա» մարդասիրական նախաձեռնության եւ Երեւանի կոնյակի գործարանի առաքելությունները համընկնում են, երբ խոսքը աշխարհում հայկական  մշակույթի եւ ժառանգության մասին իրազեկվածությունը բարձրացնելուն է  ուղղված», - ասել է Երեւանի կոնյակի գործարանի վաճառքների եւ շուկայագիտության տնօրեն Կարին Մադելրիոն:
«Մենք անչափ ոգեւորված ենք, որ նախորդ տարիների պես միանալով համաշխարհային մարդասիրական համայնքին՝ աջակցելու ենք «Ավրորա» մրցանակի շնորհման արարողության ընթացքում 2018թ. «Ավրորայի» հերոսներին ներկայացնելու գործին։ «Արմենիա» ՀԸ-ը նպատակ ունի նպաստել Հայաստանի դերի բարձրացմանն աշխարհով մեկ, եւ մեզ համար մեծ պատիվ է, որ հնարավորություն ունենք դա անել «Ավրորա» մրցանակի շնորհման հանդիսավոր արարողության հեռարձակման միջոցով», - ասել է Պանարմենիան Մեդիա Գրուպի գլխավոր տնօրեն եւ խորհրդի նախագահ Արմեն Արզումանյանը:
««The Alexander, a Luxury Collection Hotel, Yerevan» հյուրանոցի համար հաճելի է բացումից այսքան կարճ ժամանակ անց արդեն աջակցել «Ավրորա» մարդասիրական նախաձեռնությանը։ Մեծ պատիվ է մեր հարկի տակ հյուրընկալել «Ավրորա» մրցանակի մեծարգո հյուրերին եւ հեղինակավոր հումանիտար գործիչներին, ինչպես նաեւ մեզ մոտ անցկացնել ձեռնարկվող միջոցառումների մի մասը», - ասել է «The Alexander, a Luxury Collection Hotel, Yerevan» հյուրանոցի գլխավոր մենեջեր Ժան Դանիել Կադարսը:
«Ավրորա մարդասիրական նախաձեռնությունն երախտագիտություն է հայտնում գլխավոր գործընկերներին՝ նրանց ցուցաբերած աջակցության համար։ Առանց այդ օժանդակության եւ միջոցների դժվար կլիներ կազմակերպել 2018թ. «Ավրորա» մրցանակի շնորհման արարողությունը եւ դրան ուղեկցող միջոցառումների շարքը»,– նշել է «Ավրորա» մարդասիրական նախաձեռնության գործադիր տնօրեն Արման Ջիլավյանը։

Ереван /Медиамакс/. Ереванский коньячный завод, «Панармениан Медиа Групп» и гостиница the Alexander, a Luxury Collection Hotel, Yerevan внесли свой вклад в проведение церемонии вручения премии «Аврора» 2018 года.
«Для Ереванского коньячного завода уже стало доброй традицией поддерживать Гуманитарную инициативу «Аврора» и ее миссию по чествованию современных героев и поискам решений самых острых гуманитарных проблем. АРАРАТ был с «Авророй» с момента ее создания и помог провести церемонии 2016 и 2017 года. Миссии АРАРАТа и Гуманитарной инициативы «Аврора» во многом совпадают, поскольку мы стремимся поведать всему миру о культуре и богатейшем наследии Армении», - заявила директор по маркетингу и продажам Ереванского коньячного завода Карин Мадельрье.
«Мы рады присоединиться к глобальному гуманитарному сообществу, оказывая, как и в предыдущие годы, информационную поддержку церемонии вручения премии «Аврора» и рассказывая о героях «Авроры». Армянское телевидение весьма серьезно относится к задаче формирования положительного образа Армении в мире. Мы счастливы иметь возможность сделать это благодаря трансляции церемонии вручения премии «Аврора», - отметил гендиректор и председатель совета директоров «Панармениан Медиа Групп» Армен Арзуманян.
«Мы в The Alexander, a Luxury Collection Hotel, Yerevan очень рады, что можем поддержать Гуманитарную инициативу «Аврора» вскоре после открытия нашего отеля. Для нас большая честь принимать у себя выдающихся гуманитарных деятелей и гостей премии «Аврора» и проводить в отеле приуроченные к церемонии мероприятия», - сказал Жан Даниэль Кадарc, генеральный менеджер гостиницы The Alexander, a Luxury Collection Hotel.
««Аврора» глубоко признательна генеральным партнерам церемонии за их щедрую помощь. Без их поддержки и ресурсов нам было бы очень сложно провести церемонию вручения премии «Аврора» – 2018 и приуроченные к ней мероприятия, – подчеркнул гендиректор Гуманитарной инициативы «Аврора» Арман Джилавян.