Րաֆֆի Հովհաննիսյանի շտաբը exit poll-ի մասին` «մեր թեկնածուն 58%-ից շատ ավելի ձայներ է հավաքել» - Mediamax.am
7059 դիտում
Րաֆֆի Հովհաննիսյանի շտաբը exit poll-ի մասին` «մեր թեկնածուն 58%-ից շատ ավելի ձայներ է հավաքել»
Լուսանկարը` PanARMENIAN Photo
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ նախագահի թեկնածու Րաֆֆի Հովհաննիսյանի շտաբի խոսնակ Հովսեփ Խուրշուդյանը մեկնաբանել է քիչ առաջ հայտարարված exit poll-ի նախնական արդյունքները, որոնց համաձայն իրենց թեկնածում ստանում է ձայների 32 %-ը, իսկ գործող նախագահ Սերժ Սարգսյանը`58 %:
Մեդիամաքս-ի հետ զրույցում Հովսեփ Խուրշուդյանն ասել է, որ «Րաֆֆի Հովհաննիսյանին ու Սերժ Սարգսյանին տեղերով շփոթել են»:
«Րաֆֆի Հովհաննիսյանին ու Սերժ Սարգսյանին տեղերով են շփոթել` կամ միտումնավոր, կամ վճարի դիմաց: Իրականում, Րաֆֆի Հովհաննիսյանը 58%-ից շատ ավելի ձայներ է հավաքել», - ասել է Հովսեփ Խուրշուդյանը Մեդիամաքս-ին:

Штаб Раффи Оганесяна об exit poll: «наш кандидат набрал больше 58% голосов» - Mediamax.am
Ереван, 18 февраля. /Медиамакс/. Пресс-секретарь кандидата в президенты Армении Раффи Оганесяна Овсеп Хуршудян прокомментировал опубликованные сегодня данные exit poll-а, согласно которым Оганесян получает 32% голосов, а действующий президент Серж Саргсян - 58 %.
В беседе с Медиамакс Овсеп Хуршудян сказал, что «Раффи Оганесяна и Сержа Саргсяна перепутали местами».
«Раффи Оганесяна и Сержа Саргсяна перепутали местами - либо намеренно, либо - за плату. В действительности, Раффи Оганесян набрал намного больше 58% голосов», - заявил Медиамакс Овсеп Хуршудян.