«Մեր ձեւով» շարժման անդամները «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցություն են գրանցել - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Գործարար Սամվել Կարապետյանի ընտանիքի կողմից ձեւավորված «Մեր ձեւով» ժողովրդական շարժման անդամները գրանցել են «Ուժեղ Հայաստան» անվամբ կուսակցություն:
«Սամվել Կարապետյանի գլխավորած «Մեր ձեւով» ժողովրդական շարժումը Հայաստանում իրական ու որակական փոփոխություններ իրականացնելու օրակարգ ունի: Այդ փոփոխություններին հնարավոր է հասնել քաղաքական հայտի եւ քաղաքական ակտիվ գործընթացներում ներգրավվելու միջոցով»,- ասել է «Մեր ձեւով» շարժման մամուլի խոսնակ Մարիաննա Ղահրամանյանը:
Նրա խոսքով՝ Սամվել Կարապետյանի գլխավորած ուժի կազմակերպական աշխատանքներն ավարտական փուլում են, առաջիկայում քաղաքական ուժը հանդես կգա հստակ օրակարգով եւ կներկայացնի Հայաստանի զարգացման իր տեսլականը:

Члены движения «По-нашему» зарегистрировали партию «Сильная Армения» - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Члены созданного семьей бизнесмена Самвела Карапетяна народного движения «По-нашему» зарегистрировали партию «Сильная Армения».
«Возглавляемое Самвелом Карапетяном народное движение «По-нашему» ставит перед собой цель осуществить реальные и качественные изменения в Армении. Эти изменения могут быть достигнуты посредством политической заявки и активного участия в политических процессах», - заявила пресс-секретарь движения «По-нашему» Марианна Каграманян.
По ее словам, организационная работа движения, возглавляемого Самвелом Карапетяном, находится на завершающей стадии, и в ближайшем будущем политическая сила сформулирует программу и представит свое видение развития Армении.