Առավել ծանր մարտերը գնում են Իշխանաձորում, Կովսականում եւ Միջնավանում - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Առաջնագծի ողջ երկայքնով ռազմական գործողությունները ինտենսիվ կերպով շարունակվում են, առավել ծանր մարտերն ընթանում են Քաշաթաղի շրջանի Իշխանաձոր, Կովսական եւ Միջնավան համայնքների տարածքներում:
Այդ մասին այսօր ասել է Արցախի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը՝ ընդունելով ՀՀ Ազգային Ժողովի «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորներին՝ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի գլխավորությամբ:
Արարատ Միրզոյանը նշել է, որ Հայաստանը, որպես Արցախի անվտանգության երաշխավոր, իրականացրել եւ իրականացնելու է դրանից բխող բոլոր անհրաժեշտ գործողությունները:

Fighting is the most intense in Ishkhanadzor, Kovsakan and Mijnavan - Mediamax.am
Yerevan /Mediamax/. Intense fighting continues on the entire frontline in Artsakh, with especially tough battles fought in Ishkhanadzor, Kovsakan and Mijnavan communities, Kashatagh region.
Artsakh President Arayik Harutyunyan today has made the announcement during the meeting with Armenian parliament’s My Step MPs. The delegation was headed by parliament speaker Ararat Mirzoyan.
Mirzoyan has stated that as the guarantor of Artsakh’s security, Armenia is implementing and will continue to implement all relevant commitments.