«Պետք է վառ պահենք հաղթանակի բերկրանքը», - ասել է նախագահը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանն ասել է, որ «երբ մենք միասին ենք ու վստահ մեր ուժերին, ոչ ոք մեզ չի կարող վնասել»:
Այդ մասին նա ասել է մայիսի 4-ին՝ հանդիպելով Հանրային խորհրդի անդամների հետ:
«Թող ոչ ոք չկասկածի՝ մենք վստահ քայլերով հասնելու ենք մեր բոլոր նպատակների իրականացմանը: Ապրիլի սկզբին մենք հաղթել ենք, հաղթել ենք մեր միասնական կամքի ու մեր հավատի շնորհիվ: Մեր հաղթանակները շարունակվելու են, շարունակվելու են բոլոր ոլորտներում:
Հանրային խորհրդի անդամներից ես ակնկալում եմ ձեր մասնաբաժին աջակցությունը մեր հետագա հաղթանակների ապահովման գործում: Մենք նախ և առաջ մեր հանրության շրջանում պետք է վառ պահենք հաղթանակի բերկրանքը, հավատը սեփական ուժերին, մեզնից յուրաքանչյուրը պետք է դառնա միասնության քարոզիչ, միավորող առաջնորդ:
Երբ մենք միասին ենք ու վստահ մեր ուժերին, ոչ ոք մեզ չի կարող վնասել: Իսկ մենք այսօր միասին ենք ու վստահ մեր ուժերին»- ասել է Սերժ Սարգսյանը:

Yerevan/Mediamax/. “When we are united and confident, no one can harm us,” said Armenian President Serzh Sargsyan, giving a speech at the meeting with the members of the Public Council on May 4.
“Nobody should doubt that we will take firm steps and achieve our goals. We won owing to our will and faith in the beginning of April. We will continue to win in all spheres.
I expect the members of the Public Council to contribute to our future victories. First, we need to keep the joy of the victory and the belief in our abilities. Each of us should become a preacher of unity, a unifying leader.
When we are united and confident, no one can harm us. Today we are together and confident in our abilities,” said Serzh Sargsyan.