«Պետք է վառ պահենք հաղթանակի բերկրանքը», - ասել է նախագահը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանն ասել է, որ «երբ մենք միասին ենք ու վստահ մեր ուժերին, ոչ ոք մեզ չի կարող վնասել»:
Այդ մասին նա ասել է մայիսի 4-ին՝ հանդիպելով Հանրային խորհրդի անդամների հետ:
«Թող ոչ ոք չկասկածի՝ մենք վստահ քայլերով հասնելու ենք մեր բոլոր նպատակների իրականացմանը: Ապրիլի սկզբին մենք հաղթել ենք, հաղթել ենք մեր միասնական կամքի ու մեր հավատի շնորհիվ: Մեր հաղթանակները շարունակվելու են, շարունակվելու են բոլոր ոլորտներում:
Հանրային խորհրդի անդամներից ես ակնկալում եմ ձեր մասնաբաժին աջակցությունը մեր հետագա հաղթանակների ապահովման գործում: Մենք նախ և առաջ մեր հանրության շրջանում պետք է վառ պահենք հաղթանակի բերկրանքը, հավատը սեփական ուժերին, մեզնից յուրաքանչյուրը պետք է դառնա միասնության քարոզիչ, միավորող առաջնորդ:
Երբ մենք միասին ենք ու վստահ մեր ուժերին, ոչ ոք մեզ չի կարող վնասել: Իսկ մենք այսօր միասին ենք ու վստահ մեր ուժերին»- ասել է Սերժ Սարգսյանը:

«Наши победы продолжатся во всех сферах», - сказал президент Армении - Mediamax.am
Ереван/Медиамакс/. «Когда мы вместе и уверены в своих силах, никто не сможет навредить нам», - сказал президент Армении Серж Саргсян, выступая 4 мая на встрече с членами Общественного совета.
«Никто не должен сомневаться, что мы уверенными шагами придем к нашим целям. В начале апреля мы победили благодаря нашей общей воле и вере. Наши победы продолжатся - во всех сферах.
От членов Общественного совета я жду участия в обеспечении наших будущих побед. В первую очередь нам нужно сохранить радость победы, веру в собственные силы, каждый из нас должен стать проповедником единства, объединяющим лидером.
Когда мы вместе и уверены в своих силах, никто не сможет нам навредить. А мы сегодня вместе и уверены в своих силах», - сказал Серж Саргсян.