Փաշինյանը հեռախոսազրույց է ունեցել Վրաստանի վարչապետի հետ - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Հայաստանի Վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանը հեռախոսազրույց է ունեցել Վրաստանի վարչապետ Մամուկա Բախտաձեի հետ:
Վրաստանի կառավարության ղեկավարը շնորհավորել է Նիկոլ Փաշինյանին Հայաստանում տեղի ունեցած արտահերթ խորհրդարանական ընտրությունները բարձր մակարդակով անցկացնելու եւ դրանցում «Իմ քայլը» դաշինքի համոզիչ հաղթանակի կապակցությամբ:
Նիկոլ Փաշինյանը շնորհակալություն է հայտնել շնորհավորանքի համար եւ համոզմունք հայտնել, որ Հայաստանի եւ Վրաստանի կառավարությունները կշարունակեն արդյունավետ փոխգործակցությունը՝ ի շահ երկու բարեկամ պետությունների զարգացման եւ ժողովուրդների բարեկեցության, հաղորդում են կառավարության մամուլի ծառայությունից:

Ереван /Медиамакс/. И.о. премьер-министра Армении Никол Пашинян провел телефонную беседу с премьер-министром Грузии Мамукой Бахтадзе.
Глава правительства Грузии поздравил Никола Пашиняна с проведением внеочередных парламентских выборов в Армении на высоком уровне и с убедительной победой блока «Мой шаг».
Пресс-служба правительства сообщила, что Никол Пашинян поблагодарил Бахтадзе за поздравления и выразил уверенность, что правительства Армении и Грузии продолжат эффективное сотрудничество во имя развития двух дружественных стран и благополучия их народов.