Հայլուր-ի տնօրենը կոչ է արել առաջիկա ընտրությունները չդիտարկել որպես «կյանքի ու մահվան խնդիր» - Mediamax.am
6363 դիտում
Հայլուր-ի տնօրենը կոչ է արել առաջիկա ընտրությունները չդիտարկել որպես «կյանքի ու մահվան խնդիր»
Հանրային Հեռուստաընկերության Հայլուր ծառայության տնօրեն Սամվել Ֆարմանյանը
Երեւան: Մեդիամաքս: Նոր Նորքի N2 ընտրատարածքում մեծամասնական ընտրակարգով առաջադրված Հանրային Հեռուստաընկերության Հայլուր ծառայության տնօրեն Սամվել Ֆարմանյանն կոչ է արել առաջիկա ԱԺ ընտրությունները չդիտարկել որպես «կյանքի ու մահվան խնդիր»:
«Բոլորս պետք է հիշենք, որ այս ամենն ընդամենը քաղաքական պայքար է: Մենք այն չպետք է դիտենք որպես կյանքի ու մահվան խնդիր ու երբեք չմտածենք, որ նպատակն արդարացնում է միջոցները: Մայիսի 6-ին հաջորդելու է մայիսի 7-ը, հետո 8-ը ու այսպես շարունակ ու մենք՝ բոլորս, անկախ մեր ունեցած արդյունքներից, շարունակելու ենք ապրել կողք կողքի՝ նույն շենքում, բակում ու Նոր Նորք համայնքում: Ոչ մի հաղթանակ չի կարող ավելին արժենալ, քան մեկ քաղաքացու մեկ կաթիլ արյունը», - գրել է Սամվել Ֆարմանյանը «Ֆեյսբուկի» իր էջում:

Director of “Haylur” urges not to consider upcoming elections as “a matter of life and death” - Mediamax.am
6362 views
Director of “Haylur” urges not to consider upcoming elections as “a matter of life and death”
Director of “Haylur” information service of the Armenian Public TV, Samvel Pharmanyan
Yerevan/Mediamax/. Director of “Haylur” information service of the Armenian Public TV, Samvel Pharmanyan, who has put forward his candidacy under a majority vote system at Yerevan N2 constituency, urged not to consider the upcoming parliamentary elections as “a matter of life and death”.
“We have to remember that it is only a political fight. We shouldn’t consider it as a matter of life and death and think that the ends justify the means. No victory can cost more than a drop of blood of one citizen,” said Samvel Pharmanyan on his page in Facebook.