Հայլուր-ի տնօրենը կոչ է արել առաջիկա ընտրությունները չդիտարկել որպես «կյանքի ու մահվան խնդիր» - Mediamax.am
6363 դիտում
Հայլուր-ի տնօրենը կոչ է արել առաջիկա ընտրությունները չդիտարկել որպես «կյանքի ու մահվան խնդիր»
Հանրային Հեռուստաընկերության Հայլուր ծառայության տնօրեն Սամվել Ֆարմանյանը
Երեւան: Մեդիամաքս: Նոր Նորքի N2 ընտրատարածքում մեծամասնական ընտրակարգով առաջադրված Հանրային Հեռուստաընկերության Հայլուր ծառայության տնօրեն Սամվել Ֆարմանյանն կոչ է արել առաջիկա ԱԺ ընտրությունները չդիտարկել որպես «կյանքի ու մահվան խնդիր»:
«Բոլորս պետք է հիշենք, որ այս ամենն ընդամենը քաղաքական պայքար է: Մենք այն չպետք է դիտենք որպես կյանքի ու մահվան խնդիր ու երբեք չմտածենք, որ նպատակն արդարացնում է միջոցները: Մայիսի 6-ին հաջորդելու է մայիսի 7-ը, հետո 8-ը ու այսպես շարունակ ու մենք՝ բոլորս, անկախ մեր ունեցած արդյունքներից, շարունակելու ենք ապրել կողք կողքի՝ նույն շենքում, բակում ու Նոր Նորք համայնքում: Ոչ մի հաղթանակ չի կարող ավելին արժենալ, քան մեկ քաղաքացու մեկ կաթիլ արյունը», - գրել է Սամվել Ֆարմանյանը «Ֆեյսբուկի» իր էջում:

Директор «Айлур» призвал не рассматривать предстоящие выборы как «вопрос жизни и смерти» - Mediamax.am
6364 просмотров
Директор «Айлур» призвал не рассматривать предстоящие выборы как «вопрос жизни и смерти»
Директор информационной службы «Айлур» Общественного ТВ Армении Самвел Фарманян
Ереван/Медиамакс/. Директор информационной службы «Айлур» Общественного ТВ Армении Самвел Фарманян, выдвинувший свою кандидатуру по мажоритарной избирательной системе на ереванском избирательном участке N2, призвал не рассматривать предстоящие выборы в парламент как «вопрос жизни и смерти».
«Мы должны помнить, что это - всего лишь политическая борьба. Мы не должны рассматривать ее как вопрос жизни и смерти и не думать, что цель оправдывает средства. Никакая победа не может стоить больше капли крови одного гражданина»,- написал Самвел Фарманян на своей странице в «Фейсбук».