Երեւան: Մեդիամաքս: Ապրիլի 12-ին Երեւանի Common Ground Books & Spirits տարածքում կկայանա HSE Design Day չորրորդ փառատոնը։
Փառատոնի ամբողջական ծրագիրը հասանելի է https://designschool.am/design-day-4 հղումով։
HSE Design Day-ը ՌԴ Ազգային հետազոտական համալսարանի «Բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի» Դիզայնի դպրոցի երեւանյան մասնաճյուղի մշակութային նախաձեռնությունն է:
«Փառատոնը բոլոր նրանց համար է, ովքեր հետաքրքրված են արվեստով եւ դիզայնով: Ակտիվ մասնակցություն ունենալով՝ ձեզ ստեղծագործ միջավայրի մաս կզգաք եւ կգտնեք նոր ընկերներ կամ պոտենցիալ գործընկերներ», - ասվում է կազմակերպիչների հաղորդագրության մեջ:

В Ереване состоится фестиваль дизайна HSE Design Day - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. 12 апреля в пространстве Common Ground Books & Spirits в Ереване состоится уже четвёртый фестиваль дизайна HSE Design Day.
В рамках фестиваля состоятся лекции и мастер-классы.
Полная программа доступна по ссылке https://designschool.am/design-day-4.
HSE Design Day - культурная инициатива Школы дизайна Национального исследовательского университета «Высшая школа экономики» в Ереване.
«Фестиваль будет интересен всем, кто интересуется искусством и дизайном. Активное участие в программе позволит ощутить себя частью единой творческой среды и найти новых друзей или потенциальных коллег», - говорится в сообщении организаторов.