Բոլոր ցանկացողները կարող են նամակ ուղարկել Ռուբեն Վարդանյանին - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Բոլոր ցանկացողները կարող են նամակ ուղարկել բարերար, Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանին, ով ավելի քան երկու տարի ապօրինաբար պահվում է ադրբեջանական բանտում:
Թղթային նամակները կարելի է թողնել Երեւանում՝ Բաղրամյան պողոտա, 6 հասցեում եւ Մոսկվայում՝ Noôdome, Ռոմանով նրբանցք, 2, շենք 1 հասցեում:
Նամակները կընդունվեն նշված կետերում մինչեւ դեկտեմբերի 21-ը ներառյալ, որից հետո կենտրոնացված կերպով կուղարկվեն Ռուբեն Վարդանյանին:
Նամակ ուղարկելու համար կարող եք նաեւ այցելել https://freevardanyan.com/ru/category/letter/ հղումով եւ մանրամասն տեղեկություններ ստանալ նամակը ճիշտ ձեւակերպելու եւ ուղարկելու վերաբերյալ:

Yerevan /Mediamax/. Anyone who wishes may send a letter to philanthropist and former Artsakh State Minister Ruben Vardanyan, who has been illegally held in an Azerbaijani jail for more than two years.
In Yerevan paper letters may be submitted at the following addresses: 6 Baghramyan Avenue, and in Moscow: Noôdome, 2 Romanov Lane, Building 1.
Letters will be accepted at these collection points until December 21 inclusive. After that, all collected letters will be sent to Ruben in a centralized manner. For detailed instructions on how to format and send a letter, visit: https://freevardanyan.com/ru/category/letter/.