ДДТ խմբի երեւանյան համերգը հետաձգվել է - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ДДТ խմբի հունիսի 14-ին Երևանում նախատեսված համերգը հետաձգվել է եւ կկայանա 2024 թվականի նոյեմբերի 9-ին։
Համերգի կազմակերպիչները նշել են, որ «որոշումն ընդունվել է ժամանակավոր տեխնիկական դժվարությունների պատճառով, որոնք պետք է լուծենք համերգի լավագույն որակն ապահովելու համար»։
«Հասկանում ենք ձեր հիասթափությունը, բայց ուզում ենք վստահեցնել, որ համերգն անպայման կայանալու է։ Գնված տոմսերը փոխանակման կարիք չունեն և ուժի մեջ կլինեն նոր ամսաթվի համար: Տոմսերը վերադարձնել ցանկացողները կարող են կապ հաստատել tickets@ddt2024.am էլ. փոստի հասցեով», - ասված է հաղորդագրության մեջ:

Концерт ДДТ в Ереване перенесен на осень - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Концерт группы ДДТ в Ереване, запланированный на 14 июня, переносится на 9 ноября 2024 года.
Организаторы концерта заявили, что «решение принято в связи с временными техническими трудностями, которые мы стремимся разрешить для обеспечения лучшего качества шоу».
«Мы понимаем ваше разочарование, но хотим заверить вас, что концерт обязательно состоится. Все приобретенные билеты не требуют обмена и будут действительны на новую дату. Обладатели билетов, которым не подойдет новая дата концерта, могут подать заявку на возврат средств по электронной почте tickets@ddt2024.am», - говорится в сообщении.