Լուսանկարը` www.freekuzen.com
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այս մասին ասվում է գերմանական Live Legend Entertainment GmbH ընկերության ներկայացուցիչ Թինա Քրուգի հայտարարության մեջ:
«Խորին ափսոսանքով Live Legend-ը հայտարարում է, որ Երեւանի մարզահամերգային համալիրում մարտի 8-ին նախատեսված Սառա Քոննորի համերգը չի կայանալու: Քանի որ համերգի տեղական կազմակերպիչը չի կատարել պայմանագիրն ու խախտել է հետագայում ձեռքբերված պայմանավորվածությունները, երգչուհին անհնար է համարում Երեւան ժամանելը եւ երկրպագուների առջեւ հանդես գալը », - ասված է հայտարարությունում:
Մեդիամաքս-ը նշում է, որ Երեւանում Սառա Քոննորի համերգը պետք է կայանար դեռեւս փետրվարի վերջին, սակայն տեղափոխվեց մարտի 8-ին: Համերգի կազմակերպիչն է VH Music ընկերությունը:

Фото: www.freekuzen.com
Как сообщает агентство Медиамакс, об этом говорится в заявлении представителя немецкой компании Live Legend Entertainment GmbH Тины Круг.
«С глубоким сожалением Live Legend объявляет, что намеченный на 8 марта в ереванском Спортивно-концертном комплексе концерт Сары Коннор не состоится. Поскольку местный организатор концерта не выполнил контракт и нарушил достигнутые впоследствии договоренности артистка не считает возможным приехать в Ереван и выступить перед своими поклонниками. Надеемся на ваше понимание», - говорится в заявлении.
Медиамакс отмечает, что концерт Сары Коннор в Ереване должен был состояться в Ереване еще в конце февраля, но был перенесен на 8 марта. Организатором концерта является армянская компания VH Music.