Երեւան: Մեդիամաքս: «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության վարչապետի թեկնածուն Սամվել Կարապետյանն է:
Այս մասին այսօր կուսակցության պաշտոնական շնորհանդեսի ժամանակ հայտարարել է «Մեր ձեւով» շարժման համակարգող Նարեկ Կարապետյանը:
«Հայաստանում այսօր մարդիկ հույսի եւ ուժեղ առաջնորդի կարիք ունեն։ Սամվել Կարապետյանի առաջնորդությամբ մենք կարողանալու ենք խաղաղ ճանապարհով վերադարձնել Հայաստանի բռնազավթված տարածքը, մեզ նորից ապահով ենք զգալու, ունենալու ենք ամուր եւ երաշխավորված խաղաղություն։
Մենք վստահ ենք, որ բոլորս միասին շրջելու ենք մեր զարգացման անիվը, վստահ ենք, որ հաղթելու ենք ու կառուցելու ենք այն Հայաստանը, որի համար բոլորս պայքարում ենք»,- ասել է Նարեկ Կարապետյանը:

Кандидатом на пост премьера от «Сильной Армения» будет Самвел Карапетян - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Кандидатом на пост премьер-министра от партии «Сильная Армения» выдвинут Самвел Карапетян.
Об этом сегодня на презентации партии заявил координатор движения «По-нашему» Нарек Карапетян.
«Сегодня народ Армении нуждается в надежде и сильном лидере. Под руководством Самвела Карапетяна мы сумеем мирным путем вернуть оккупированные территории Армении. Мы вновь будем чувствовать себя в безопасности, установим прочный и гарантированный мир.
Мы уверены, что общими усилиями нам удастся повернуть колесо нашего развития. Мы уверены в своей победе и в том, что построим ту Армению, за которую боремся»,- заявил Нарек Карапетян.