Փաշինյանը Լեհաստանի հայ համայնքին ներկայացրել է «Իրական Հայաստան»-ը - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Պաշտոնական այցով Լեհաստանում գտնվող ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Վարշավայում հանդիպում է ունեցել Լեհաստանի հայ համայնքի ներկայացուցիչների հետ։
«Նիկոլ Փաշինյանը ներկայացրել է կառավարության առաջնահերթությունները՝ խոսելով խաղաղության օրակարգի առաջմղման, տարածաշրջանային հաղորդակցության ուղիների ապաշրջափակման, ինչպես նաև Հայաստանի տնտեսական զարգացման ուղղությամբ իրականացվող քայլերի մասին։
Վարչապետը նաև անդրադարձել է «Իրական Հայաստան» գաղափարախոսությանը՝ ներկայացնելով հիմնական սկզբունքները», - հայտնում է վարչապետի մամուլի ծառայությունը:

Yerevan /Mediamax/. Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan, who is in Poland on an official visit, met in Warsaw with representatives of the Armenian community.
“Nikol Pashinyan presented the government’s priorities, speaking about advancing the peace agenda, unblocking regional communication routes, as well as the steps being taken to ensure Armenia’s economic development.
The Prime Minister also touched upon the ‘Real Armenia’ ideology, presenting its main principles,” the Prime Minister’s press office reported.