Խոցվել է հակառակորդի գրոհող զրահատեխնիկայի խումբ - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ ՊՆ խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը հայտնում է, որ այսօր վաղ առավոտյան հարավային ուղղությամբ խոցվել է հակառակորդի գրոհող զրահատեխնիկայի խումբ։
Տարբեր ինտենսիվությամբ մարտերը շարունակվում են՝ ուղեկցվելով հակառակորդի կողմից հրետանային նախապատրաստությամբ։
Շփման գծի մի քանի ուղղություններով հայկական ստորաբաժանումներն այս պահի դրությամբ հետ են մղել Ադրբեջանի զինուժի գրոհները, առանձին հատվածներում ձեռնարկել պատժիչ գործողություններ՝ պատճառելով հակառակորդին կենդանի ուժի եւ տեխնիկայի զգալի կորուստներ։

Yerevan /Mediamax/. Spokesperson for the Armenian Defense Ministry Shushan Stepanyan said that an attacking group of enemy’s tanks was destroyed in the southern direction early this morning.
The fights continue with varying intensity and are accompanied by the artillery preparation of the enemy.
The Armenian units resisted the attacks of Azerbaijani armed forces in several directions of the line of contact, taking punitive actions in some sectors, inflicting significant losses in personnel and equipment