Տոնոյանը կասկածում է, որ Հասանովը պատրաստ է հանդիպել Մոսկվայում - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Հայաստանի պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանը կասկածում է, որ իր ադրբեջանցի պաշտոնակիցը պատրաստ է հանդիպել Մոսկվայում:
Մեդիամաքսն այսօր Դավիթ Տոնոյանին հարցրել է Զաքիր Հասանովի հետ հանդիպման հնարավորության մասին, որը սեպտեմբերի 4-ից 6-ը գտնվելու է Մոսկվայում՝ ԱՊՀ եւ Շանհայի համահործակցության կազմակերպության անդամ պետությունների պաշտպանության նախարարների նիստերին մասնակցելու նպատակով:
«Ես պատրաստ եմ հանդիպել, բայց կասկածում եմ, որ իմ ադրբեջանցի գործընկերը նման ցանկություն կհայտնի», - Մեդիամաքսին ասել է Հայաստանի պաշտպանության նախարարը:

Тоноян сомневается, что Гасанов готов встретиться в Москве - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Министр обороны Армении Давид Тоноян сомневается, что глава оборонного ведомства Азербайджана Закир Гасанов готов встретиться с ним в Москве.
Медиамакс спросил сегодня министра обороны Армении о вероятности встречи с Закиром Гасановым, который 4-6 сентября будет находиться в Москве для участия в заседаниях министров обороны стран-участниц СНГ и стран-членов Шанхайской организации сотрудничества (ШОС).
«Я готов встречаться, но сомневаюсь, что мой азербайджанский коллега изъявит такое желание», - сказал Давид Тоноян.