Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է մոսկվաբնակ հայ երիտասարդների հետ - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության կողմից ՀՀ նախագահի թեկնածու առաջարկված Արմեն Սարգսյանն ու ՌԴ-ում ՀՀ դեսպան Վարդան Տողանյանը հանդիպել են Մոսկվայի բուհերի հայ ուսանողների հետ:
ՌԴ-ում ՀՀ դեսպանության հաղորդագրության համաձայն՝ Արմեն Սարգսյանը կարեւորել է երիտասարդների մասնակցությունը Հայաստանի հասարակա-քաղաքական, տնտեսական, գիտական եւ մշակութային կյանքում, ինչպես նաեւ հետաքրքրվել, թե ինչպիսին է Հայաստանի ապագայի վերաբերյալ նրանց տեսլականը:
Բուհերի ուսանողները շնորհակալություն են հայտնել Արմեն Սարգսյանին անմիջական զրույցի եւ բաց երկխոսության համար։

Presidential candidate Sarkissian meets with Armenian students in Moscow - Mediamax.am
Yerevan/Mediamax/. RPA-nominated presidential candidate Armen Sarkissian and Armenian Ambassador to Russia Vardan Toghanyan have met with Armenian students in Moscow.
The Armenian Embassy in Russia has informed that during the meeting Armen Sarkissian attached importance to involvement of young people in Armenia’s public, political, economic, scientific and cultural life and asked them to describe their vision of Armenia’s future.
The students, who study in different universities in Moscow, thanked Armen Sarkissian for the sincere conversation and open dialogue.