Եվրամիության ներկայացուցիչները այցելել են Թումո կենտրոն - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: Եվրոպական Հանձնաժողովի Հարեւանության եւ ընդլայնման բանակցությունների գլխավոր տնօրինության հարեւանության հարցերով տնօրեն Լոուրենս Մերեդիթը այցելել է Թումո ստեղծարար նախաձեռնությունների կենտրոն:
Եվրոպական հանձնաժողովի մարդկային ռեսուրսների գծով տնօրեն Մարկ Ջոնսթոնի, Հարեւանության հարցերով գլխավոր տնօրինության Հայաստանի, Ադրբեջանի, Բելառուսի եւ Արեւելյան գործընկերության հարցերով բաժնի ղեկավար Վասիլիս Մարագոսի նա շրջել է Թումոյում խորհրդի անդամ Բեկոր Փափազյանի ուղեկցությամբ։
Պատվիրակությունը նաեւ այցելեց Եվրոպական Միության եւ Թումոյի համագործակցությամբ նախաձեռնված «Նետոյի առասպելը» հակակոռուպցիոն խաղի եւ կոմիքսի ստուդիան։

EU representatives visit Tumo center
Yerevan/Mediamax/. Lawrence Meredith, Director of Neighbourhood East in the Directorate-General for Neighbourhood and Enlargement Negotiations (DG NEAR), visited Tumo Center for Creative Technologies.
Member of Board of Trustees at Tumo Center Pegor Papazyan accompanied the tour, organized for Lawrence Meredith’s delegation, which involved Director of Resources Directorate of European Commission  Mark Johnston, Head of Armenia, Azerbaijan, Belarus and Eastern Partnership Unit of Directorate-General for Neighbourhood and Enlargement Negotiations Vassilis Maragos.
The delegation also visited the studio of “Tales of Neto” anti-corruption game and comics, initiated jointly by the European Union and Tumo Center for Creative Technologies.