«Արձագանք» ռադիոկայանը կդառնա YES FM - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: «Արձագանք» ռադիոկայանը հաստատել է զարգացման նոր հայեցակարգ, ձեւաչափը ուղղելով դեպի երիտասարդ լսարանը եւ ակտիվ կենսակերպով ապրող մարդկանց:
Հայեցակարգի համաձայն, փոփոխվելու է ռադիոկայանի բրենդը՝ նոր անվանումն է «YES FM»:
Երաժշտական եթերը երկու ձեւաչափերի խառնուրդ է լինելու՝ CHR (Contemporary Hit Radio) ու АС (Adult Contemporary)՝ նախատեսված 16 -46 տարեկան լսարանի համար:
«Մեր նպատակն է ստեղծել ինտերակտիվ երիտասարդական մեդիատարածք, որը կմիավորի ռադիոյի, հեռուստատեսության, կայքի եւ սոցիալական ցանցերի հնարավորությունները: Գլխավորը, որ ռադիոն հնարավոր կլինի ոչ միայն ունկնդրել, այլեւ դիտել՝ live ֆորմատով համացանցում եւ «21 TV» հեռուստաալիքով», - ասել է «ՄԿՌ մեդիա Արմենիա» ընկերությունների խմբի գործադիր տնօրեն Տիգրան Հակոբյանը:
«Արձագանք» անկախ ռադիոկայանը սկսել է գործել Երեւանում 1997 թ. մայիսի 12-ին,  103.5 FM հաճախականության վրա: 2014 թ. այն ընդգրկված է «ՄԿՌ մեդիա Արմենիա» հոլդինգի կազմում:

Ереван /Медиамакс/. Армянская радиостанция «Ардзаганк» утвердила новую концепцию развития, переориентировав формат на молодежную аудиторию и людей с активной жизненной позицией.
Концепцией предусмотрено изменение названия бренда, под которым радиостанция работала на протяжении девяти лет, на «YES FM», что в армянской транскрипции означает «я».
Музыкальное вещание будет представлять собой микс двух популярных форматов: CHR (Contemporary Hit Radio) и АС (Adult Contemporary), рассчитанных на аудиторию в возрасте от 16 до 45 лет.
«Наша цель - создать интерактивную молодежную медиаплощадку, объединяющую возможности радио, телевидения, сайта, социальных сетей. Самое главное, что радио можно будет не только слушать, но и смотреть: live в интернете и на телеканале «21 ТВ», - сказал исполнительный директор группы компаний «МКР-Медиа Армения» Тигран Акопян.
Независимая радиостанция Армении «Ардзаганк» начала вещание 12 мая 1997 года на частоте 103.5 FM в Ереване. В 2014 году она вошла в состав холдинга «МКР-Медиа Армения».