Դավիթ Տոնոյանն ընդունել է ԵԽ երեւանյան գրասենյակի ղեկավարին - Mediamax.am
Երեւան: Մեդիամաքս: ՀՀ պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանն այսօր ընդունել է Եվրոպայի Խորհրդի երեւանյան գրասենյակի ղեկավար Նատալիա Վուտովային:
ՊՆ հաղորդագրության համաձայն՝ Դավիթ Տոնոյանը կարեւորել է Եվրոպայի խորհրդի օժանդակությամբ իրականացվող զինված ուժերում մարդու իրավունքների պաշտպանության ծրագիրը, որի նպատակն է զինծառայողների իրավունքների եւ հիմնարար ազատությունների իրացման, իրազեկվածության եւ իրավագիտակցության բարձրացումը:
Նատալիա Վուտովան էլ վերահաստատել է համագործակցային ծրագրերին եւ միջոցառումներին օժանդակելու ԵԽ երեւանյան գրասենյակի  հանձնառությունը:

Давид Тоноян принял руководителя офиса СЕ в Ереване - Mediamax.am
Ереван /Медиамакс/. Министр обороны Армении Давид Тоноян принял сегодня руководителя ереванского офиса Совета Европы Наталью Вутову.
Согласно сообщению минобороны, Давид Тоноян подчеркнул важность реализуемой при поддержке Совета Европы в вооруженных силах программы по защите прав человека, которая нацелена на повышение осведомленности и правосознания, реализацию прав и основных свобод военнослужащих.
Наталья Вутова подтвердила приверженность офиса СЕ в Ереване содействию мероприятиям и программам сотрудничества.